واتساپ: 09058937024

ویزای توریستی

از سال های گذشته به این طرف، همیشه نحوه سفر و گرفتن ویزای توریستی کشورهای طراز اول دغدغۀ همه علاقه مندان به سفر بوده و هست. اینکه چه مدارکی میخوان، چه مدارکی بهتره ارائه کنیم، چطوری وقت بگیریم یا اگه خیلی خلاصه تر بگیم، چطوری ویزای این کشور ها رو بگیریم؛ کشورهایی مثل انگلستان، کانادا، استرالیا، ژاپن و کشورهای اروپایی.

خیلی از اوقات انتخاب های غلط ما در این مورد، باعث رد درخواست ویزای ما یا همون ریجکت شدن از سفارت خانه های این کشورها شده و حالا دیگه نمیتونیم با شرایط قبلی برای ویزا توریستی اقدام کنیم.

روشنای سفر قصد داره که تمام ابهامات و سوالات شما رو در این مورد رفع کنه و به شما کمک کنه که ویزای کشور مقصد خودتون رو بگیرید. چه اون هایی که برای بار اول هستش که اقدام می کنن، چه اونایی که ریجکت شدن و چه اون هایی که چندین بار ویزای این کشور ها رو گرفتن؛ روشنای سفر در کنار شما خواهد بود.

به طور کلی، ویزای این کشورها یا به صورت گروهی اخذ میشن یا به صورت انفرادی. روشنای سفر با برگذاری تورهای گروهی و انفرادی در کشورهای تنگلستان، کانادا، استرالیا، ژاپن و کشورهای اروپایی، این تضمین و اطمینان رو خواهد داد که خدمات گرفتن ویزا رو به صورت 100 درصدی ارائه خواهد کرد.

شما فقط کافیه از طریق فرم زیر اطلاعات تماستون رو برای ما ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم و یا با شماره تلفن روشنای سفر تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون بذاریم.

«قبل از سفر، از ما بپرسید»

در ضمن مشاوره رایگان هست.

تلفن تماس: 71053905-021

ویزای توریستی
تماس با ما