تیم روشنای سفر از 6 نفر تشکیل شده که هدف این تیم در درجه اول ایجاد آگاهی در زمینه های ویزا و مهاجرت و بعد ارائه خدمات در زمینه اخذ ویزای توریستی و تحصیلی و اقامت کشورهای مختلفه.

این تیم حدود 5 ساله که در زمینه هایی که گفته شد فعالیت داره و با شرکت های مختلفی همکاری داشته و داره. پایه و اساس روشنای سفر بر سرعت عمل، دقت، راستی و شفاف سازی کلیه مراحل برای متقاضیان ویزا و مهاجرته.

امیررضا و نیلوفر در تهران زندگی میکنن و مسئول انجام کارهای مربوط به ویزاهای توریستی و تحصیلی و اقامت در اروپا و کانادا هستن و علاوه بر اون کار مشاوره و پاسخ گویی به سوالات متقاضیان رو هم انجام میدن. امیررضا کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی داره و نیلوفر ارشد آموزش منابع انسانیه. امیررضا سرعت عمل خوبی توی کار داره و اطلاعات خوبی در مورد ویزاها داره و نیلوفر دقت عمل بالایی داره و در گرفتن اقامت تبحر داره و البته مدیر فنی بند های الف و ب هم هست. این دو نفر باهم روشنای سفر رو بوجود آوردن.

پویا مسئول فروش ما هستش و خیلی توی کارش هم حرفه ایه. پویا علاوه بر کار فروش، اطلاعات زیادی در مورد تورهای تفریحی داره و کار بستن تور در آسیا و آفریقا رو انجام میده. توی دانشگاه سمنان فیزیک هسته ای خونده و به خاطر علاقش به کار گردشگری با روشنای سفر همکاری میکنه.

پرهام مسئول سایت و نحوه انجام کارهای تبلیغاتیه و برنامه ریزی های تبلیغاتی رو هم انجام میده.پرهام در فرانسه زندگی میکنه و توی کارش بسیار خلاقه و در مورد گرفتن پذیرش تحصیلی دانشگاه های اروپایی به روشنای سفر کمک می کنه.

افروز مسئول شبکه های اجتماعیه و در حال پایه گذاری اکوتوریسم در روشنای سفره. همیشه ایده های نوینش روشنای سفر رو به جلو هدایت کرده و سلیقۀ خیلی خوبی در ساخت محتوا داره. اون هم فرانسه زندگی می کنه و فارغ التحصیله رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد هست. افروز هم مثل پرهام، در گرفتن پذیرش تحصیلی دانشگاه های اروپایی کنار روشنای سفر هستش.

علی تخصصش ویزای تحصیلیه. همیشه نقطه نظراش توی گرفتن پذیرش های تحصیلی و بعد از اون اقدام به ویزا، به روشنای سفر کمک کرده و در به نتیجه رسوندن درخواست های تحصیلی، چه تو پذیرش و چه تو ویزا، بسیار مسمر ثمر بوده. علی تهران زندگی می کنه در حال حاضر و از آلمان در رشته فیزیک فارغ التحصیل شده. او علاوه بر همکاری در روشنای سفر به کار تدریس فیزیک هم مشغوله.

تیم ما همیشه در کنار شما هست تا بتونید به راحتی به مقصدتون برسید و با خیال راحت درخواستتون رو به یک تیم حرفه ای بسپرید.

قبل از سفر از ما بپرسید.