ویزای توریستی استرالیا

اردیبهشت ۱۳۹۹

به قسمت ویزای توریستی استرالیا خوش اومدین:

اینجا سخت ترین قسمت ویزاهاس که برای هر کس روند خاص خودشو داره.

برای انگشت نگاری و احراز هویت می تونید به مرکز انگشت نگاری VFS درخواست وقت بدید و دیگه نیازی به سفارت نیست که خوب این یک نعمت برای متقاضی محسوب میشه. چون قبلاً حداقل زمان برای گرفتن وقت سفارت ۳ ماه بود که برای متقاضی این روند فرسایشی می کرد.

اما قبل از اینکه بخواید وقت بگیرید باید در سایت اداره مهاجرت استرالیا ثبت نام کنید و با توجه به شغل، درآمد و قصد سفرتون، مدارک مورد نیاز رو هم آپلود کنید و هم توضیح بدید.

سایت برای کسایی که با این روند آشنایی ندارن بسیار پیچیده و گیج کنندس اما اگر بخوایم شبیه این سیستم رو بهتون معرفی کنیم، چیزی بین روند درخواست ویزای کانادا و انگلیس هستش.

مدارک مورد نیاز ویزای استرالیا توی همون ۵ دستۀ ۱. مدارک هویتی، ۲. مدارک شغلی، ۳. مدارک بانکی، ۴. اسناد مالکیت، ۵. مدارک اثبات سفر تقسیم بندی میشه اما برای هر شغل و درخواستی نوع مدارک هم متفاوت میشه. مثلاً در مورد فیش حقوقی برای یک متقاضی فیش حقوقی ۳ ماه آخر رو باید ارائه کرد اما ممکنه برای یک متقاضی فیش حقوقی آخر کفایت کنه.

به خاطر همین ما همیشه اول اطلاعات رو دقیق وارد می کنیم و بعد به متقاضی مدارک رو اعلام می کنیم. ارائه اطلاعات در ۲۸ صفحه تقسیم بندی میشه که هر صفحه مربوط به یک قسمت هستش و برای درخواست ویزا باید مدارک با فرمت خاص سایت اداره مهاجرت آپلود شه.

نکاتی که در این روند بسیار مهمه، اول مدارک بانکی هستش که تقریباً شرایط مدارک بانکی شبیه به نوع مدارک بانکی مورد نیاز سفارت انگلیس هستش و دوم برنامه سفر یا همون Itinerary هستش که بعد از مدارک بانکی مهمترین نقش رو بازی میکنه و شما با این برگه می تونید کنسول رو برای صدور ویزا قانع کنید. اگر این برگه توان لازم رو نداشته باشه، کنسول به راحتی درخواست ویزای شما رو رد خواهد کرد. ما می تونیم برای شما برنامه سفر رو طبق تجربه ای که رو متقاضی های قبلی داشتیم آماده کنیم تا شما بتونید شانس بیشتری داشته باشید.

همونطور که اشاره کردیم، چون روند درخواست ویزا برای هر نفر متفاوت نسبت به بقیه هستش، بیشتر از این موارد نمیشه چیزی گفت و ما بهتون پیشنهاد می کنیم که حتماً با ما تماس بگیرید تا بتونیم اطلاعات کامل تر و دقیق تری رو نسبت به مدارک و شرایطتون اعلام کنیم؛ ما همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم.

پایین همین صفحه ما مدارک مورد نیاز کلی رو براتون گذاشتیم که می تونید دانلود کنید و ازش استفاده کنید.

اقامت اروپا

آرزو دارم روزی این حقیقت به واقعیت مبدل شود که همه‌ی انسان‌ها برابرند. (مارتین لوتر‌کینگ)

پذیرش تحصیلی

به نتیجه رسیدن امور مهم، اغلب به انجام یافتن یا نیافتن امری به ظاهر کوچک بستگی دارد. (چاردینی)