ویزای توریستی ژاپن

اردیبهشت ۱۳۹۹

ژاپن یکی از راحت ترین روند های صدور ویزا رو داره؛ انگشت نگاری نداره، نیازی به گرفتن وقت قبلی نیست، الزامی به داشتن سند ملک نیست، لازم نیست کلی مدارک آماده کنید تا بخواید درخواست بدید و ... اما صدور ویزا به این راحتیا نیست. تقریبا خیلی از درخواست های توریستی رد میشن و شما باید شرایط خیلی خوبی از سابقه سفر، منابع مالی و شغلی داشته باشید تا بتونید ویزای توریستی ژاپن رو دریافت کنید. تازه این همه ماجرا نیست؛ روی تابلو اعلانات خود سفارت نوشتن که صدور ویزا به منزلۀ ورود شما به ژاپن نیست و شما لحظۀ ورود به خاک ژاپن (یعنی در فرودگاه) یک بار دیگه درخواست و مدارک همراهتون مثل پاسپورت برگه رزرو هتل و بلیط بررسی خواهد شد و این ویزا زمانی برای شما معتبر میشه که حتما به ژاپن سفر کنید. همونطور که گفتیم برای سفارت ژاپن سابقۀ سفر خیلی اهمیت داره و باید بگم که داشتن ویزای شینگن به تنهایی شانس زیادی به شما برای گرفتن ویزا نمیده، داشتن ویزای کشورهایی مثل انگلیس، کانادا و آمریکا خیلی میتونه به شما کمک کنه.

همین موارد بالاس که این ویزا رو انقد معتبر کرده که داشتن این ویزا توی پاسپورت، گرفتن ویزای استرالیا، کانادا، آمریکا و انگلیس رو خیلی آسون می کنه.

بالا اشاره کردیم که خیلی از درخواست های ویزای توریستی از طرف سفارت رد میشن و شانس گرفتنش خیلی کمه و ممکنه شما دلسرد شده باشید. ما برای این ویزا هم راه حل خاص خودمون رو داریم.

چند سالیه که ما با یکی از شرکت های خدمات گردشگری ژاپن همکاری داریم و برای مسافرامون دعوتنامه می گیریم. نمیگیم ویزا رو ۱۰۰ درصدی می گیریم، چون ویزای ۱۰۰ درصدی و تضمینی دروغی بیش نیست اما می تونیم بگیم که شانس شما رو بالا می بره توی مدارکتون به شما کمک می کنه. مثلاً در مورد سابقه سفر، منابع مالی و شغلی و ... .

مدارک مورد نیاز ویزای ژاپن توی همون ۵ دستۀ ۱. مدارک هویتی، ۲. مدارک شغلی، ۳. مدارک بانکی، ۴. اسناد مالکیت، ۵. مدارک اثبات سفر تقسیم بندی میشه و خیلی پیچیدگی خاصی در مورد نوع مدارک وجود نداره.

اگه بخوایم خیلی کلی صحبت کنیم، برای ویزای ژاپن کلاً تا نکته مهمه، یک اینکه منابع مالی خوبی توی حساب بانکیتون داشته باشید، دو اینکه شغل خوب داشته باشید، سه اینکه سابقه سفر داشته باشید و چهارمی که از همه مهمتره یک شرکت گردشگری ژاپنی باید سفر شما رو تضمین کنه و بهتون دعوتنامه بده. اینکه دیگه ویزای تضمینی و ۱۰۰ درصدی و رابط داشتن توی سفارت اصلاً به کارتون نمیاد و پیشنهاد می کنم برای اینکار پولتون رو الکی دور نریزید.

پیشنهاد می کنیم که باهامون تماس بگیرید تا بتونیم اطلاعات دقیق تر و کامل تری رو بهتون ارائه کنیم.

اقامت اروپا

آرزو دارم روزی این حقیقت به واقعیت مبدل شود که همه‌ی انسان‌ها برابرند. (مارتین لوتر‌کینگ)

پذیرش تحصیلی

به نتیجه رسیدن امور مهم، اغلب به انجام یافتن یا نیافتن امری به ظاهر کوچک بستگی دارد. (چاردینی)